نظافت نمای ساختمان در تهران

آببندی نما ساختمان
آببندی نما ساختمان
می 21, 2019
شستشوی استخر
شستشوی استخر
می 21, 2019
نظافت نمای ساختمان در تهران

نظافت نمای ساختمان در تهران

مهمترین بخش نظافت یک ساختمان, نظافت نمای ساختمان می باشد. نظافت نمای ساختمان ظاهر ساختمان را زیبا و تمیز میکند و برای نمایش نظافت درونی ساختمان موثر است.

 شرکت آریا نما نظافت نمای ساختمان در تهران و کرج را با استفاده از بهترین مواد شوینده و در کمترین زمان و پایین ترین قیمت انجام میدهد. نظافت نمای ساختمان در تهران برای ساختمان های اداری, تجاری و مسکونی و… انجام میشود. لازم به ذکر است نماشویی و نظافت ساختمان بعد از ترمیم نما انجام میشود.

نظافت نمای ساختمان در تهران به علت آلاینده های موجود در هوا حداقل سالی یکبار ضروریست. انتظار شما از نظافت نمای ساختمان در تهران تا چه حدی است؟ نمای ساختمان با نظافت نمای ساختمان بسیار تغییر میکند اما میزان این تغییر به چند عامل نیز بستگی دارد. از جمله جنس و بافت سطوح و استفاده از مواد شوینده و ابزارهای مناسب نیز بستگی دارد. نظافت نمای ساختمان روی سطوح صاف و سیقلی بسیار آسانتر از سطوح زبر و برجسته است. همچنین اگر نظافت نمای ساختمان در تهران سالهاست که انجام نشده است, کیفیت نظافت را پایین می آورد.

قیمت نظافت نمای ساختمان در تهران

نظافت نمای ساختمان هزینه بر است که نهایتا بین واحدهای ساختمان تقسیم میشود هزینه را کم میکند. قیمت نظافت نمای ساختمان درتهران به جنس نما, ارتفاع ساختمان و روش شستشوی نما بستگی دارد.

روش های نظافت نمای ساختمان در تهران

نظافت نمای ساختمان در تهران کاری تخصصی و جزو مشاغل سخت دنیا محسوب میشود. نظافت نمای ساختمان در تهران به سه طریق انجام میشود:

  1. نظافت نمای ساختمان در تهران با استفاده از داربست
  2. نظافت نمای ساختمان در تهران با طناب
  3. نظافت نمای ساختمان در تهران با استفاده از کمربندهای ایمنی

نظافت نمای ساختمان در تهران با استفاده از داربست

نظافت نمای ساختمان در تهران با داربست  ایمنی بالایی دارد.داربست به عنوان تکیه گاه فضای امنی را ایجاد میکند. البته در این روش از کمربند ایمنی برای کارگران نیز استفاده میشود. این روش تقریبا منسوخ شده به حساب می آید زیرا فضای مورد نیاز برای نصب داربست باید فضای بزرگی باشد که باعث ایجاد مشکلاتی میشود.

نظافت نمای ساختمان در تهران با طناب

نظافت نمای ساختمان در تهران با طناب راپل یکی از پرکاربردترین, ایمنی ترین و بهترین روش های نظافت ساختمان می باشد. این کار نیاز به نیروهای متخصص و نیرومند و با تجربه دارد که تیم نظافت نمای ساختمان آریا نما از این نیرو ها بهره مند می باشد.

نظافت نمای ساختمان در تهران

نظافت نمای ساختمان در تهران با استفاده از کمربندهای ایمنی

از این کمربندها اکثرا در روش نظافت نمای ساختمان با داربست استفاده میشود. این کمربندها بنا به نیاز و مکان قابلیت استفاده به صورت جداگانه را نیز دارند.

نظافت نمای ساختمان در تهران
نظافت نمای ساختمان در تهران

هزینه نظافت نمای ساختمان در تهران برای بناها و ساختمان های فرسوده

هزینه نظافت نمای ساختمان های قدیمی در تهران بر اساس سال ساخت و عمر آن, ارتفاع ساختمان, روش نظافت و… محاسبه میشود. برای اطلاع دقیقتر از هزینه نظافت ساختمان و سفارش با شرکت آریا نما در تماس باشید.

نظافت نمای ساختمان در تهران

نظافت نمای ساختمان در تهران

نظافت نمای ساختمان در تهران

تماس با ما