قیمت نماشویی با طناب

نماشویی با طناب

نماشویی با طناب امروزه بسیار پرکاربرد برای ساختمان ها مخصوصا در شهر تهران که ساختمان ها و آپارتمان ها و برج های بلند زیادی دیده میشود, شده است. نماشویی با طناب جرم, آلودگی و کثیفی را از نما پاک میکند.

خطرات ناشی از به تعویق انداختن نماشویی با طناب

نماشویی با طناب امری است که به تعویق انداختن آن باعث ایجاد مشکلاتی میشود. با گذشت زمان آلودگی ها و آلاینده ها به عمق سنگ نفوذ کرده و ایجاد خوردگی و ترک میکنند و گاهی هم باعث ریزش سنگ از نما میشوند.

نماشویی با طناب
نماشویی با طناب

روش های نماشویی با طناب

نماشویی با طناب با دستگاه واترجت و سندبلاست انجام میشود. ارزانترین روش نماشویی, نماشویی بوسیله طناب است. قیمت نماشویی با طناب با این دستگاه ها تفاوت چندانی ندارد.

این دستگاه ها یک موتور سه فاز بسیار قوی دارند که آب را با فشار بسیار زیاد خارج میکنند. کار با این دستگا ها روی طناب بسیار دشوار است و نیاز به تخصص و آمادگی بدنی بالایی دارد که توسط تیم مجرب آریا نما به آسانی انجام میشود.

همچنین نماهای سنگ و شیشه و کامپوزیت با ابر و موادشوینده انجام میشود. نماشویی با طناب با اسید نیز برای ساختمان هایی که بسیار چرب هستند و جرم گیری آنها آسان نیست انجام میشود قیمت نماشویی با طناب به روش شستشو نیز تقریبا وابسته است. انتخاب روش مناسب برای نماشویی بوسیله طناب توسط متخصصان شرکت بنا به نیاز مشتری تعیین میگردد.

استفاده از سندبلاست خشک برای نماشویی

با سندبلاست خشک و ساب پاشی میتوان نماشویی را برای قسمت هایی از نما که جرم و آلودگی به لایه های نما نفوذ کرده است انجام داد. قیمت نماشویی با طناب با سندبلاست خشک متغیر و وابسته به روش و نوع اجرا و ابزارهای مصرفی می باشد.

نماشویی با طناب و اسید

نماشویی با اسید در مواقعی که نما به شدت آلوده و کثیف است و با مواد دیگر و واتر سندبلاست نیز قابل شستشو نباشد استفاده میشود. نماشویی بوسیله طناب و اسید بسیار موثر است و لکه ها را کاملا از بین میبرد. همچنین قیمت نماشویی با طناب و اسید چندان تفاوتی با دیگر روش های شستشو ندارد. نماشویی بوسیله طناب و اسید باید به دست متخصصان و راپل کاران با تجربه انجام شود زیرا نماشویی با اسید امری خطرناک و حساس است. اگر کوتاهی در نماشویی با اسید انجام شود باعث میشود زیرکار سست و نما ریزش کند.

خدمات بعد از نماشویی با طناب

1. نماشویی بوسیله طناب و مواد نانو

شرکت آریا نما برای ماندگاری تمیزی ساختمان بعد از نماشویی بوسیله طناب اقدام به نماشویی با نانو میکند. نانو به علت ضد آب و ضد جرم بودن از لک شدن و آلودگی نما جلوگیری میکند. نانو تحولی عظیم در نماشویی بوسیله طناب را ایجاد کرده است. شرکت آریا نما نماشویی با طناب با مواد نانو را با قیمت مناسب انجام میدهد.

2. رنگ و کنیتکس نما بعد از نماشویی با طناب

رنگ و کنیتکس نما را بسیار تغییر میدهد. برای این کار بهتر است قبل از شروع نماشویی با طناب انجام شود. با این کار گردو غبار و جرم ها از نما پاک میشوند و رنگ به خوبی روی نما مینشیند. برای اطلاع از قیمت رنگ و کنیتکس اینجا کلیک نمایید.

3. رزین کاری بعد از نماشویی بوسیله طناب

برای رزین کاری نیز بهتر است از قبل نماشویی با طناب انجام شده باشد. با رزین رنگ پریدگی مصالح برطرف و نما ظاهر زیبا به خود میگیرد.

نکته: شما میتوانید با معرفی چندین ساختمان برای نماشویی , قیمت نماشویی با طناب را کاهش دهید و از تخفیفات ما استفاده کنید.

ضمانت نماشویی بوسیله طناب

در قرارداد شرکت آریا نما ضمانت نامه مبنی بر ضمانت نامه نماشویی با طناب وجود دارد که در صورت نارضایتی از قیمت نماشویی با طناب کسر میگردد. با این ضمانت نامه از نگرانی مشتری کاسته میشود و این اطمینانرا میدهد که در آخر کار نماشویی ساختمان تمیز خواهد بود. همچنین یک بیمه نامه هم در ابتدای کار نماشیی برای طناب کاران و ساختمان تنظیم میشود.

برای اطلاع از جزییات قیمت نماشویی با طناب و سفارش نماشویی با شرکت آریا نما در تماس باشید. همچنین میتوانید با ارسال عکس یا تصویر برای شرکت ما از نمای ساختمان و ارسال متراژ از قیمت نماشویی با طناب به صورت دقیق مطلع شوید.

نماشویی با طناب بر روی انواع نمای ساختمان انجام میشود. از قبیل نماشویی کامپوزیت, نماشویی شیشه, نماشویی سنگ, نماشویی کنیتکس, نماشویی آجر, نماشویی سیمانی. نماشویی کامپوزیت و نماشویی نمای سنگ و نماشویی آجر از واترجت صنعتی استفاده میشود. برای نماشویی شیشه هم از تی, ابر و دستمال نرم استفاده میشود.


انتخاب روش مناسب نماشویی با توجه به جنس نما

نماشویی نمای آجری

نماشویی با طناب برای ساختمان های آجری با دستگاه واترجت با سیلیس انجام میشود. حالت ظاهری آجر باعث نفوذ آسان جرم و آلودگی به آن میشود.

نماشویی نمای سیمان

تمیز بودن نمای سیمان در ظاهر نما نقش مهمی دارد. نماشویی با طناب برای سیمان و با دستگاه واترجت انجام میشود و در شرایط آلودگی زیاد نمای ساختمان از اسیدشویی نیز برای نوع نمای پرکاربرد استفاده میشود.

نماشویی نمای کامپوزیت

این نوع نما بیشتر برای ساختمان های اداری استفاده میشود. برای شستشوی نمای کامپوزیت از دستگاه واترجت به همراه مواد شوینده و بنا به درخواست با دستمال های نانوفیبر نیز انجام میشود. همچنین از ابزار بانسیلر نیز برای نمای کامپوزیت استفاده میشود که مخصوص نماهای کامپوزیتی است.

نماشویی نمای سنگی

نمای سنگی به دلیل دوام بالا, زیبایی و کیفیت بالا پرطرفدارترین نما در ایران می باشد. بعد از گذشت زمان این نماها نیز نیاز به شستشو دارند تا از فرسودگی سنگ ها کاسته شود و جلوه ی زیبایی پیدا کند. نمای سنگی را با دستگاه واترجت شستشو می نمایند.


انواع روش های نماشویی

نماشویی با آب

شستشوی نما با آب برای ساختمان هایی که نمای آنها گردو غبار گرفته باشد و لکه های عمیق روی نما نباشد مثل ساختمان های نوساز, استفاده میشود. شستشوی نمای ساختمان با آب علاوه بر تمیزی نما خیلی ارزان و مقرون به صرفه نیز می باشد.

نماشویی با اسید

اسیدشویی نما قدرت زیادی در از بین بردن لکه ها و چربی ها از نما می باشد. در واقع نماشویی با اسد هرگونه لکه ای را پاک می نماید.

نماشویی با ابر و مواد شوینده

از این روش بیشتر برای شسشه و کامپوزیت نما استفاده میشود که لکه های سخت روی آنها نباشد. این روش شیشه را بهخوبی براق و بدون لک میکند. بعد از نماشویی با این روش با دستمال مخصوص نما را پاک میکنیم تا لکه ای باقی نماند.

نماشویی با واترجت

نماشویی با واترجت بسیار پر کاربرد است. سرعت بالای پرتاب آب با دستگاه واترجت برای نماشویی بسیار مناسب است و گردو غبار و بسیاری از لکه ها از بین میبرد.

نماشویی با واتر سندبلاست

نماهایی که جرم و آلودگی آنها زیاد است و دستگاه واترجت برای تمیزی این لکه ها کافی نیست از دستگاه سندبلاست استفاده میشود. سندبلاست با پاشش مواد سیلیس با سرعت بالا میتواند بدترین لکه ها را پاک نماید.

دستگاه سندبلاست علاوه بر نماشویی در صنعت نیز بسیار پرکاربرد است و برای تمیزی دستگاه های صنعتی و هموار کردن آنها استفاده میشود. نماشویی با طناب با دستگاه سندبلاست برای نماهای آجری, بتنی و سنگی کاربرد زیادی دارد.

همچنین دستگاه سندبلاست یک روش موثر و قدرتمند در از بین بردن تیرگی نمای ساختمان به شمار می آید.

نماشویی با طناب با توجه به جایگاه و نوع کاربری ساختمان

برای نماشویی توجه به محل قرارگیری ساختمان نیز اهمیت دارد. مثلا ساختمان های واقع در یک شهرک به دلیل شباهت ظاهری ساختمان ها, برای نماشویی باید دقت شود که بعد از شستشوی نما همسانی آنها حفظ شود. نماشویی ساختمان های تجاری باید به دقت و کامل انجام شود چون به عنوان یک تبلیغ محسوب میشود.

قیمت نماشویی با طناب

قیمت نماشویی با طناب

قیمت نماشویی با طناب در تهران و کرج بستگی نوع کار و سختی و کثیفی نما دارد. همچنین برای تعیین قیمت نماشویی با طناب باید نماینده شرکت آریا نما در محل حاضر شود و قیمت گذاری را انجام دهد. نماشویی توسط شرکت آریا نما به روش راپل و طناب انجام میشود و نیازی به بستن داربست ندارد. این کار در کاهش قیمت نماشویی با طناب را به همراه دارد و از ایمنی بالایی برخوردار است.

طریقه محاسبه قیمت نماشویی با طناب

قیمت نماشویی با طناب به عوامل گوناگونی بستگی دارد که سه مورد مهم در تعیین قیمت نماشویی: مساحت کار, میزان جرم و کثیفی, و مدت زمان اجرای نماشویی می باشد. همچنین عوامل دیگری از قبیل: وجود برق سه فاز و دسترسی آسان به آب, ارتفاع و جنس نما نیز در تعیین قیمت نماشویی با طناب تاثیرگذار است. در هر حال قیمت نماشویی با طناب را میتوان تا حدودی طبق مشخصات زیر بررسی کرد:

پروژه هایی که متراژ بالای ۱۰۰۰ متر دارند قیمت نماشویی با طناب به صورت متری داده میشود. از متری ۲۵۰۰ تومان شروع میشود تا متری ۸۰۰۰ تومان بستگی به سختی کار و کثیفی نما دارد و پروژهای که پایین تر از ۱۰۰۰ متر کار دارند قیمت به صورت چکی یا کلی داده میشود.
به عنوان مثال قیمت نماشویی با طناب برای ساختمان پنج طبقه در بر ۱۵ متر نمای شیشه قیمت چکی از ۱۲۰۰ تا ۱۸۰۰ باز بستگی به سختی و کثیفی نمای ساختمان دارد.

البته یکی از مواردی که در قیمت نماشویی با طناب مطرح میشود تعمیر و یا ترمیم نمای ساختمان است که در صورت تایید ناظر شرکت آریا نما میتوان در صورت فرسودگی سنگ ها قبل از نماشویی ترمیم انجام شود. در صورت سفارش ترمیم نمای ساختمان قیمت نماشویی با طناب شامل تخفیف از طرف شرکت آریا نما برای شما مشتریان عزیز میشود.

شرکت آریا نما قیمت نماشویی با طناب را محاسبه و هزینه را به صورت نقد و اقساط از مشتری دریافت میکند. قیمت نماشویی با طناب ارزانتر از شرکت های دیگر محاسبه و توسط تیم مجرب راپل و تضمینی توسط شرکت آریا نما انجام میشود.

توجه : بعضی از شرکت ها یا افراد قیمت نماشویی با طناب را بسیار پایین اعلام میکنند. توجه نمایید که هر ارزانی بی دلیل نمی باشد و نماشویی با طناب امری تخصصی می باشد که نیاز به متخصصان راپل کار دارد.

قیمت نماشویی با طناب
قیمت نماشویی با طناب

قیمت نماشویی با طناب در تهران و قیمت نماشویی با طناب با تخفیف توسط شرکت آریا نما

قیمت نماشویی با طناب,قیمت نماشویی با طناب در تهران و کرج,قیمت نماشویی,هزینه نماشویی با طناب,نماشویی با طناب در تهران و کرج,قیمت نماشویی با طناب

قیمت نماشویی با طناب,قیمت نماشویی با طناب در تهران و کرج,قیمت نماشویی,هزینه نماشویی با طناب,نماشویی با طناب در تهران و کرج,قیمت نماشویی با طناب

قیمت نماشویی با طناب,قیمت نماشویی با طناب در تهران و کرج,قیمت نماشویی,هزینه نماشویی با طناب,نماشویی با طناب در تهران و کرج,قیمت نماشویی با طناب

تماس با ما