آببندی نما ساختمان

تعمیرات نمای ساختمان
تعمیرات نمای ساختمان
می 21, 2019
نظافت نمای ساختمان در تهران
نظافت نمای ساختمان در تهران
می 21, 2019
آببندی نما ساختمان
امتیاز ما

آببندی نما ساختمان

آببندی نما ساختمان توسط شرکت آریا نما با تیمی مجرب و به بهترین نحو انجام میشود. آببندی نما ساختمان با طناب انجام میشود. برای سفارش آببندی نما ساختمان با شرکت آریا نما در تماس باشید. تمامی خدمات نما مانند نماشویی هم توسط آریانما با قیمت مناسب ارائه می شود. شرکت آریا نما به منظور صرف جویی در زمان و کاهش هزینه های آببندی نما ساختمان از تکنیک کار در ارتفاع به روش راپل یا طناب استفاده میکند. آببندی نما ساختمان توسط آریا نما به روش راپل و با طناب انجام میشود و از ایمنی بالایی برخوردار است.

در زیر به اختصار توضیحاتی راجبه آببندی نما ساختمان از جنس کامپوزیت, شیشه و آببندی نما ساختمان هایی که ترک در سطح خود دارند (از هر جنسی) می پردازیم. یکی از دلایل آببندی نما ساختمان اسیدی بودن باران مخصوصا در شهر تهران می باشد که به نما ساختمان ها آسیب وارد میکند. که میتوان با عایق کاری و آب گریزی نما ساختمان از آن جلوگیری کنیم. با آببندی نما ساختمان از ورود نم و آب به داخل ساختمان جلوگیری کنید.

همچنین با آببندی نما ساختمان از فرسایش نما به دلیل شرایط جوی جلوگیری میشود و طول عمر مصالح بالا میرود.

آب بندی نمای ساختمان
آب بندی نمای ساختمان

آببندی نما ساختمان های سیمانی, آجری و سنگی

آببندی نما ساختمان های سیمانی, آجری و سنگی بیشتر به دلیل بندکشی های نامناسب و ترک های به وجود آمده در نما انجام میشود. برای آببندی نما ساختمان در این موارد ابتدا اطراف قسمت آسیب دیده تراشیده میشود و سپس با پایه ی سیلیکون و پلی یورتان پر میشود. البته برای آببندی نما ساختمان میتوان از نانو ضد آب استفاده کرد که بنا به نظر کارشناس از آن استفاد میشود.

آببندی نما شیشه

برای آببندی نما شیشه اول درزها را تمیز میکنیم سپس با چسب درزها را میپوشانیم و از چسب کاغذی نیز استفاده میکنیم. مراحل آببندی نما ساختمان توسط شرکت آریا نما با دقت و حوصله و به درستی و تمیزی انجام میگردد.

آببندی نما ساختمان های بتنی

ویژگی های موجود در بتن باعث شده است که بسیاری از ساختمان ها از این ماده پرمصرف استفاده کنند, که نیاز به رعایت اصول حفاظتی می باشد. بتن در برابر آب و گاز نفوذپذیر است پس با کاهش نفوذ آب میتوان بتن را محافظت کرد.

آببندی نما ساختمان های بتنی به دو روش امکان پذیر است:

  1. در زمان ساخت بتن کاهش نفوذپذیری انجام شود با کنترل و حفاظت در ساخت بتن
  2. بعد از ساخت بتن درزها و بتن های نامتراکم را به روش آببندی نما ساختمان های بتنی درزگیری کرد.

به نظر میرسد روش دوم برای آببندی نما ساختمان های بتنی روش بهتر و مطمئن تر و موثرتری می باشد.

آببندی نما ساختمان کامپوزیت

در نما کامپوزیت لاستیک های مخصوص آببندی در درزها وجود دارند که بعد از مدتی کارایی خود را از دست میدهند. برای آببندی درزها از چسب های مخصوص آببندی به نام پلی یورتان استفاده میشود که در برابر اشعه آفتاب و رطوبت بسیار مقاوم هستند استفاده میشود.

برای آببندی نما ساختمان این نماها ابتدا باید به جای لاستیک های قدیمی و خراب چسب پلی یورتان بریزیم. سپس و برای این کار ورقه های کامپوزیت را با چسب کاغذی بپوشانیم تا مشکلی برای پاک کردن این چسب ها از کامپوزیت ها نداشته باشیم. در آخر لاستیک های جدید را جایگزین میکنیم تا  آببندی نما ساختمان به درستی پایان یابد.

آببندی نما ساختمان چرا انجام میشود؟

آببندی نما ساختمان برای جلوگیری از نفوذ و نشت آب و جلوگیری از جرم و آلودگی به داخل ساختمان است. در مناطق و شهرهایی که باران زیادی می بارد و یا رطوبت هوا بالاست آببندی نما ساختمان رواج دارد.

کاربرد آببندی نما ساختمان

  • آببندی نما ساختمان به منظور جلوگیری از نفوذ آب باران و رطوبت هوا
  • آببندی نما ساختمان برای جلوگیری از شوره زدگی
  • آببندی نما ساختمان برای جلوگیری از آلودگی نما ساختمان
  • آببندی نما ساختمان به منظور جلوگیری از نفوذ گرما و سرما در فصل های مختلف سال

انواع چسب برای آببندی نما ساختمان

  • چسب پلی اورتان
  • چسب سیلیکون
  • چسب اکریلیک

نکته: گاهی شکاف کنار پنجره ها و چهارچوب ها به قدری زیاد است که آببندی نما ساختمان با چسب کارساز نیست! در این مواقع از آببندی نما ساختمان با فوم اسپری استفاده میکنیم.

آببندی نما ساختمان با فوم اسپری

استفاده از فوم اسپری برای آببندی نما ساختمان باعث میشود حجم زیادی از شکاف پر شود و با توجه به فشرده بودن فوم اسپری مانع رشد قارچ و باکتری نیز میشود. همچنین به عنوان یک عایق صدا و حرارت نیز عمل میکند. فوم اسپری قابل سمباه زدن, قابل اندود و برش می باشد که انعطاف این محصول را بالا میبرد. برای انتخاب روش آببندی نما ساختمان و مصالح مورد نیاز باید قبل از انجام کار با کارشناسان ما در تماس باشید تا محل بررسی شود.

آببندی نما ساختمان با چسب رزین

رزین یک چسب بسیار قوی و محکم است که برای آببندی نما ساختمان سنگ های آنتیک استفاده میشود. به دلیل زرد شدن این چسب بعد از مدتی پیشنهاد میشود روی نما ساختمان با سنگ های تراورتن کار نشود.

آببندی نما ساختمان با چسب

چسب z90 یک نوع چسب برای آببندی نما ساختمان هایی با سنگ تراورتن است. این چسب با چند مواد دیگر ترکیب و در بندهای سنگ نما ریخته میشود و از نفوذ آب و رطوبت جلوگیری میکند. البته از چسب z90 به صورت تکی نیز برای آببندی نما ساختمان استفاده میشود. میزان رضایت مندی مشتریان از این چسب برای آببندی بالا بوده است.

نکته: آببندی نما ساختمان نیاز به نیروی متخصص و متعهدی که از دقت بالایی برخوردار باشد دارد.  در اینصورت میتوانید فقط یکبار آببندی نما ساختمان را انجام دهید و دیگر نیاز به صرف هزینه های بیشتر نشوید.

آببندی نما ساختمان با نانو

نانو بهترین محافظ نما ساختمان می باشد که هم شستشوی نما را به تعویق می اندازد و هم برای آببندی نما ساختمان کاربرد دارد.نانو با ایجاد لایه بسیار نازک و نامرئی سطح نما را در برابر بسیاری از عوامل مقاوم می سازد. آببندی نما ساختمان با نانو یک تحول عظیم در امر آببندی می باشد که توسط شرکت آریا نما و تیم مجرب ما انجام میشود.

آببندی نما ساختمان با ضد آب کننده

ضد آب کننده نسل جدید نانو می باشد که این فناوری با نفوذ به عمق 2 میلیمتر در منافذ بتون سیمان و آجرو سنگ و… یک پوشش ضد آب ایجاد میکند. این باعث ایجاد لایه یکپارچه غیر قابل نفوذ در سطوح نما میشود. آببندی نما ساختمان به این روش بسیار موثر و بهترین روش آببندی محسوب میشود.

نحوه اجرای آببندی نما ساختمان

مراحل انجام آببندی نما ساختمان به صورت کلی: بندکشی نما ساختمان, عایق بندی نما, تعویض بازشو های کلنگی نما شیشه ای, بازسازی و ترمیم نما, پوشاندن درز انتقطاع ساختمان

قیمت آببندی نما ساختمان

قیمت آببندی نما ساختمان بستگی به مکان متراژ و مواد مصرفی محل مورد نظر دارد. برای اطلاع از قیمت دقیق آببندی نما ساختمان و برآورد هزینه ها با کارشناسان ما در تماس باید. همچنین میتوانید با ارسال عکس و تصویر از نما به ما از قیمت آببندی نما ساختمان خود به طور دقیق مطلع شوید. همچنین برای کاهش هزینه های نما ساختمان اگر از چندین خدمات شرکت آریا نما استفاده نمایید از تخفیفات آببندی نما ساختمان میتوانید بهره مند شوید.

*** لازم به ذکر است که در آریانما، تمامی خدمات نما، اعم از رنگ نما، پیچ و رولپلاک نما و … دارای بازدید رایگان می باشند. در صورتی که می خواهید قیمت پروژه های شما به صورت دقیق اعلام شود، با کارشناسان آریانما، در صفحه تمای با ما در ارتباط باشید.

آببندی نما ساختمان

آببندی نما ساختمان
آببندی نما ساختمان

آببندی نما ساختمان,آببندی نما ساختمان در تهران,انواع چسب برای آببندی نما ساختمان,دلایل آببندی نما ساختمان,مراحل آببندی نما ساختمان,آببندی نما شیشه و انواع نماها

آببندی نما ساختمان,آببندی نما ساختمان در تهران,انواع چسب برای آببندی نما ساختمان,دلایل آببندی نما ساختمان,مراحل آببندی نما ساختمان,آببندی نما شیشه و انواع نماها

آببندی نما ساختمان,آببندی نما ساختمان در تهران,انواع چسب برای آببندی نما ساختمان,دلایل آببندی نما ساختمان,مراحل آببندی نما ساختمان,آببندی نما شیشه و انواع نماها

آببندی نما ساختمان,آببندی نما ساختمان در تهران,انواع چسب برای آببندی نما ساختمان,دلایل آببندی نما ساختمان,مراحل آببندی نما ساختمان,آببندی نما شیشه و انواع نماها

تماس با ما